SPONVEL, s.r.o.
+421 948 456 770
+421 948 899 444

O nás
Úprava pozemkov,...
Vypratávanie, odvoz,...
Iné práce
Búracie práce
Autodoprava
Sťahovanie
Príbehy zo života
Zažili sme pri našej práci
Cenník
Dopyt
Galéria
Kontakt
MR-L SPONVEL, s.r.o.
VYPRATÁVANIEaSŤAHOVANIE.sk Urobíme priestor pre Vaše nové plány
Iné práce

Radi sa popasujeme s každou prácou, každá je pre nás výzvou. Robíme činnosti aj v menšom rozsahu. Napríklad po odstránení betónu zo záhrady sme dorobili 2,5 dielu betónového plotu. Rozobrali sme, previezli a nanovo postavili altánok, záhradný domček, vyrobili sme lavičky do amfiteátru, prenosili sme 30 kusov 150-kilových kvetináčov a zabezpečili do nich kvetinovú výsadbu podľa pokynov zadávateľa, odstránili sme starý komín na bytovom dome v širšom centre mesta, postavili sme nový plot, vo Svätom Juri sme dorobili nový plot o dĺžke 6 metrov, vyčistili sme ríny od napadaného lístia a podobne. Zatepľovali sme rodinný dom, vykonávali sme aj ostatné malé murárske práce.

Mulčujeme, pílime, búrame, vypratávame, odvážame a odpad dávame odborne likvidovať, vieme pomôcť bežnými stavebnými činnosťami, obkladáme, maľujeme, stierkujeme. A veľmi radi pomáhame. Napríklad na vtáčiu pozorovateľňu do Hamuliakova sme previezli veľké množstvo materiálu - v ťažkých termínoch, avšak o to s úprimnejším potešením. Dopravili sme drevené lavice do detskej onkológie v Bratislave - úžasná skúsenosť.

Vždy sa snažíme hľadať prijateľné riešenie pre obe strany a keď už povieme áno, zatiaľ sa nestalo, že by sme to neustáli. Ak vznikne neočakávaná situácia - komunikujeme. Ak povieme nie, tak v danom čase, za daných okolností, v danom momente nevieme pomôcť. To však neznamená, že sa k riešeniu situácie po krátkom čase nevieme vrátiť.

©2017, designed by adresa@seznam.cz